Glavno tajništvo


Glavni tajnik ministarstva
 
Kontakt: tel. 01/4607-509 
              e-mail: Andreja.Devcic@miz.hr

SEKTOR ZA LJUDSKE POTENCIJALE I STRUČNE POSLOVE
Načelnica sektora
Zlata Kedžo, dipl. iur.
Kontakt: tel: 01/4559-230    
              e-mail: Zlata.Kedzo@miz.hr
 
  • Služba za upravljanje i razvoj ljudskih potencijala
​Voditelj službe
Ana Marija Ban, dipl. soc. rad.
Kontakt: tel: 01/4607-688
              e-mail: Anamarija.Ban@miz.hr
 
  • Služba za stručne poslove
​Voditelj službe
Mira Antunović, dipl. polit.
Kontakt: 01/4607-669  
              e-mail: Mira.Antunovic@miz.hr

SEKTOR ZA UREDSKO POSLOVANJE I TEHNIČKE POSLOVE
Voditelj sektora
Milana Dragosavac, dipl. ing. prometa
Kontakt: tel: 01/4559-204 
              e-mail: Milana.Dragosavac@miz.hr
 
  • Služba za uredsko poslovanje
 
Kontakt: tel: 01/4607-509
              e-mail: Andreja.Devcic@miz.hr
  • Služba za tehničke poslove
​Voditelj službe
Milan Mirko, mag. oec. 
Kontakt: tel: 01/4698-464  
              e-mail: Milan.Mirko@miz.hr