Samostalni sektor za inspekcije u zdravstvu

Načelnica sektora
Vesna Sokol, dr. med. dent.
Kontakt: tel. 01/4607-543
               e-mail: vesna.sokol@miz.hr

 


  • Služba zdravstvene inspekcije
Voditelj službe
Mirjana Tadić, dipl. iur.
Kontakt:  tel:01/4607-673
               e-mail: Mirjana.Tadic@miz.hr
 
  • Odjel za nadzor na primarnoj razini zdravstvene zaštite
Voditelj odjela
Morana Ćelić, dipl. iur.     
Kontakt: tel: 01/4596-151        
              e-mail: Morana.Celic@miz.hr
  • Odjel za nadzor na sekundarnoj i tercijarnoj razini zdravstvene zaštite
Voditelj odjela
Arijana Filipčić, dipl. sanit. ing.     
Kontakt: tel: 01/4559-229      
              e-mail: Arijana.Filipcic@miz.hr
      
  • Služba farmaceutske inspekcije
Voditelj službe
dr. sc. Gordana Gregorović, prof. biol. i kem.
Kontakt: tel:01/4607-528  
              e-mail: Gordana.Gregorovic@miz.hr
 
  • Služba za inspekcije u biomedicini
Voditelj službe
Vanja Nikolac-Markić, dr. med.
Kontakt: tel: 01/4607-652           
               e-mail: Vanja.Nikolac@miz.hr